Zaczynamy blogowanie 🙂

Uff, w końcu strona zaczęła funkcjonować. W sklepie nowe produkty, blog nie świeci pustką 🙂 jeszcze tylko zakładka dotycząca fotografii prosi się o wypełnienie treścią. Strona była przygotowana jakiś czas temu, większość naszych prac rozchodziła się bezpośrednio z pracowni. Wydarzenia z ostatniego roku popchnęły nas do działania, dlatego coraz bardziej angażujemy się w socjal mediach i ruszyliśmy ze sklepem internetowym. Niedługo ruszamy z warsztatami, czekamy tylko aż trochę uspokoi się z pandemią.

Chcemy bardzo Wam podziękować za słowa wsparcia i cenne uwagi jakie nam dajecie. Cieszymy się, że nasza ceramika przypadła Wam do gustu. Rozwijamy się i w najbliższym czasie w sklepie znajdą się nie tylko czarki ale również i inny ceramiczny asortyment.

w pracowni PatinaStyle

     Jako, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami zapraszamy Was serdecznie do zakupów w naszym sklepie . Ceramika, którą robimy jest w 100 % wykonywana ręcznie, dlatego jest niepowtarzalna. Naczynia w większości  dzięki zastosowaniu technologii  tzw. wysokiego wypału są  przystosowane do codziennego użytku (można je myć w zmywarce). W przypadku gdy produkt jest delikatniejszy np. czarki  raku lub ceramika z naniesionym prawdziwym złotem, zaznaczamy to w opisie.   Do większości czarek dołączamy eleganckie drewniane pudełko, które wraz z czarką świetnie nadaje się na prezent . 

W naszym sklepie znajdziecie również inne produkty, takie jak nepalskie szale, naturalne mydła, kadzidła oraz przepiękną ręcznie wykonaną biżuterię .

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i Życzymy Wam Wesołych i spokojnych Świąt 🙂

Anna, Kamila i Darek 🙂