Testimonials

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek to napiszę a jednak.... Wasze talerze są rewelacyjne. Doceniam kunszt wykonania, niepowtarzalność, widać, że ręcznie robione. Świetnie sprawdzają się do codziennego użytku nie tylko w domu ale i w ogrodzie. A i dania jakoś inaczej na nich smakują. Będę zaglądać na stronę i czekam na kolejne nowości.

NATALIA JAWORSKA

Czarki RAKU - brzmi jak tytuł mistrowski: Czarki Roku (dodam) 2021! i ja im niniejszym ten tyuł nadałam. Smak i zapach podawanej w nich kawy, jest bezkonkurencyjny, to moje poranne must have! Darku, bardzo dziękuję

EDYTA

Serdecznie dziękuję za wspaniały wazon. Zrobił na mnie wrażenie jak tylko go zobaczyłam. Jednak w rzeczywistości jest jeszcze piękniejszy niż na zdjęciu. Fantastycznie ożywa jak tylko włożyłam kwiaty. Przepięknie wykonany z dbałością o detal.

ZUZANNA

Brawo, super. Jeszcze nigdy nie smakowała mi kawa tak jak ta podana w czarkach wykonanych przez PatinaStyle. Czarki obłędne, dostawa ekspresowa. Używam ich codziennie:) Dziękuję!

JULIA

Panie Dariuszu bardzo dziękujemy za taką niespodziankę. Oniemieliśmy z zachwytu, jak zobaczyliśmy misę, którą zamówiliśmy na prezent dla naszej mamy i tak pięknie zapakowana. А. najbardziej cieszy fakt, że misa jest główną dekoracją u naszej mamy. Dziękujemy

ANITA I SŁAWEK
X